Szukamy trenera piłki nożnej dla najmłodszych

Poszukujemy kandydata na stanowisko instruktora do prowadzenia zajęć z piłki nożnej w szkółce piłkarskiej dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

Poszukujemy kandydata na stanowisko instruktora do prowadzenia zajęć z piłki nożnej w szkółce piłkarskiej dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. W ramach zatrudnienia kandydat przejdzie szkolenie z zakresu prowadzenia zajęć z piłki nożnej i uzyska certyfikat licencjonowanego trenera.

Wymagania:

-         Wykształcenie wyższe, licencjat lub magister (może być w trakcie studiów mgr.), kierunek wychowanie fizyczne, pedagogika.

-         Dobry kontakt z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, mile widziane doświadczenie zawodowe.

-         Zamiłowanie do sportu zwłaszcza do piłki nożnej.

-         Energiczność, pogoda

ducha, kreatywność.

Zadania:

-         Prowadzenie specjalistycznych zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesno-szkolnym, zgodnie ze standardami programu.

-         Praca w godzinach popołudniowych.

-         Dbanie o dobry kontakt z dziećmi oraz ich rodzicami.

-         Pomoc w promocji szkółki.

Oferujemy:

-         Atrakcyjne wynagrodzenie.

-         Szkolenie i licencję trenera programem Football Kids.

-         Zatrudnienie na dłuższy okres, umowa zlecenie lub umowa o dzieło.

-         Strój sportowy dla trenera oraz pomoce do prowadzenia zajęć.

-         Miłą współpracę.

Kontakt:

CV proszę przesyłać na adres mailowy. a.sokolowski@football-kids.com

            Telefon: 732 804 390

dodane przez asokolowski2