Data ważności ogłoszenia: 2014-05-10 14:00

Praktykant/Praktykantka

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy.

OBOWIĄZKI:

  • aktywne pozyskiwanie osób do pracy w branży Call Center (warunek konieczny),
  • rekrutacja i selekcja nadesłanych aplikacji,
  • udzielanie informacji zwrotnej kandydatom do pracy,
  • współpraca z biurami karier, urzędami pracy, galeriami handlowymi, organizatorami imprez masowych i centrami kulturalnymi miasta Rzeszowa,
  • bieżące wsparcie administracyjno-biurowe.

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych w branży sprzedaż/obsługa klienta,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • wysoka kultura osobista.

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji,
  • wynagrodzenie uzależnione o wyników zrealizowanych zleceń,
  • umowę o praktyki i referencje od Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.,
  • miłą atmosferę pracy.

KONTAKT:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail z dopiskiem PRA/RZE/0414

Informujemy, że CV bez wpisanego w tytule numeru referencyjnego nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
35-025 Rzeszów, ul. Jagiellońska 10
E-mail: rekrutacja.koziol@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

dodane przez Trenkwalder & Partner