Redaktor w redakcji niemieckojęzycznej

:::media-press.tv::: lider w zakresie dostarczania informacji o programie telewizyjnym dla dużych europejskich wydawnictw prasowych i internetowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojej redakcji w Krakowie kandydatów na stanowisko:

Nr ref. RN0414   Lokalizacja: Kraków

Opis stanowiska:
  • Redaktor odpowiada za opracowanie i korektę informacji o programie telewizyjnym stacji niemieckojęzycznych, opracowanie tekstów i opisów, przygotowanie do druku poszczególnych magazynów telewizyjnych we współpracy z redakcjami zagranicznych koncernów medialnych.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Sumienność, dokładność i dyspozycyjność
  • Biegła obsługa komputera

Mile widziane:

  • Szeroka wiedza ogólna z zakresu filmoznawstwa, kultury, historii, sportu, polityki.
  • Lekkie pióro
  • Umiejętność zwięzłego formułowania treści
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • Dostęp do najnowszych technologii wydawniczych
Zainteresowanych prosimy o: Prosimy o dopisanie :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

dodane przez APLUSC