Pakowacz/ka

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 17 krajach Europy.

W związku z aktualnie prowadzonym procesem rekrutacyjnym poszukujemy osób na stanowisko:

Pakowacz/ka

Miejsce pracy: Kolbuszowa
nr ref.: PAC/RZE/0314

OBOWIĄZKI:
- pakowanie ogórków do słoików.

WYMAGANIA:
- osoby uczące się/studiujące - mile widziane,
- zdolności manualne,
- dobry wzrok,
- sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków,
- komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie,
- mile widziana aktualna książeczka sanepidu.

OFERUJEMY:
- oferta dotyczy pracy tymczasowej (umowa-zlecenie),
- pracę na akord,
- pracę na sezon 3 miesięcy (lipiec - sierpień - wrzesień),
- pracę na dwie zmiany,
- wynagrodzenie 11 gr/od słoika.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail z dopiskiem PAC/RZE/0314

Informujemy, że CV bez wpisanego w tytule wiadomości numeru referencyjnego oferty lub nazwy stanowiska nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
E-mail: rekrutacja.koziol@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

dodane przez Trenkwalder & Partner