DORADCA DS. TECHNICZNO HANDLOWYCH - KLIMATYZACJA

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!
Naszym Klientem jest firma zajmująca się m.in. sprzedażą, promocją oraz specjalistycznym doradztwem w zakresie oferowanych urządzeń HVAC. Obecnie poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
MIEJSCE P

Cel pracy:

·         Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży na powierzonym terenie.

·         Bieżący kontakt z obecnymi klientami firmy (inwestorzy, biura projektowe) w zakresie technicznym,  handlowym i szkoleniowym.

·         Rozbudowa bazy klientów.

·         Prowadzenie monitoringu działań konkurencji.

Obowiązki:

·       Pozyskiwanie nowych klientów jak i współpraca z dotychczasowymi klientami firmy w zakresie technicznym i handlowym na powierzonym terenie,

·        Fachowe doradztwo techniczne,

·        Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z instalatorami, biurami projektowymi jak i generalnymi wykonawcami,

·        Organizacja i prowadzenie prezentacji i szkoleń dla biur projektowych oraz instalatorów ,

·        Przygotowywanie ofert technicznych i cenowych,

·        Nadzór nad realizacją dostaw urządzeń i wykonawstwa instalacji,

·        Monitoring rynku branżowego,

·        Skuteczna współpraca z innymi działami firmy,

·        Godne reprezentowanie firmy na podległym terenie,

·        Działania marketingowe.

Wymagania:

·        Znajomość lokalnego rynku inwestycji (zakłady przemysłowe, biura projektowe, inwestorzy budowlani, firmy wykonawcze)

·        Doświadczenie w prowadzeniu procesu sprzedaży (od wyszukania kontaktów, poprzez prezentację i etap negocjacji, ofertowanie, aż do realizacji zamówienia)

·        Wykształcenie wyższe mile widziane kier. klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, kriogenika, inżynieria środowiska,

·        Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku ( wiedza na temat klimatyzacji i wentylacji, chłodnictwa oraz umiejętność doboru urządzeń),

·        Umiejętność przygotowania projektu w programie Auto Cad będzie dużym atutem,

·        Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,

·        Prawo jazdy kat. B.

Ponadto od kandydata oczekujemy:

·        Skuteczności (zamykanie sprzedaży, docieranie do informacji na danym terenie, upór w osiąganiu celów)

·        Samodzielności

·        Dobrej organizacji pracy (praca w systemie „Home Office”)

·        Umiejętności negocjacji

·        Umiejętności pracy pod presją czasu

·        Kreatywnego myślenia

·        Wysokiej  kultury osobistej

Oferta:

·        Praca w prestiżowej firmie z branży  HVAC

·        Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

·        Wynagrodzenie podstawowe od 3400 zł do 5700 zł brutto

·        Atrakcyjne premie uzależnione od wyników

·        Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

·        Możliwość rozwoju podczas profesjonalnych szkoleń produktowych

·        Jasno określona ścieżka rozwoju i awansu

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny  na adres: magdalena.adamkowska@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać DTHKLIMATYZACJA /06/13/ POMORSKIE

Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 15.06.2013

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.

Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w  ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)'.

                                                                                      INTERIMAX  Sp. z. o. o. S.K.A.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

dodane przez interimax