Pracownik kiosku gastronomicznego - Stadion Narodowy

Lokalizacja:

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2011 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 27 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla Naszego Klienta obecnie poszukujemy odpowiedniego Kandydata/-tki na stanowisko: Pracownik kiosku gastronomicznego (Stadion Narodowy)

Nr. Ref. MC/20130410/004

Miejsce pracy: Warszawa Obowiązki:
  • obsługa klientów przy kasie
  • wsparcie produkcji
 Wymagania:
  • Aktualna książeczka sanepidu – warunek konieczny
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
 Oferujemy:
  • możliwość stałej współpracy na eventach odbywających się na Stadionie Narodowym
  • wynagrodzenie w wysokości 12zł. brutto za godzinę
  • pracę 25 i 26 maja
   Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.plOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres biuro.warszawa2@adecco.com

dodane przez ADECCO1