Starszy Specjalista / Geolog / Inżynier Złożowy

Chronos Consulting (www.chronosconsulting.com) jest częścią Coberon Chronos Group - międzynarodowej firmy doradczej, umieszczonej na liście Deloitte’s Technology Fast 500 EMEA. Firma cieszy się uznaniem na rynku pracy stałej i tymczasowej, a także outsourcingu rozwiązań informatycznych dla szeregu firm z listy Fortune 500. Grupa posiada oddziały w 50 lokalizacjach na świecie.

twitter.com/coberonchronos
facebook.com /coberonchronos

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
Pomoc w interpretacji szacunków rezerw i ich charakterystyk
Przeprowadzanie badań i analiz
Coaching i rozwój mniej doświadczonych współpracowników
Tworzenie analiz złożowych
Przygotowywanie prognoz wydobycia

Wymagania:
Wykształcenie wyższe związane z wydobyciem ropy naftowej
Doświadczenie związane z eksploatacją ropy naftowej
Doświadczenie w tworzeniu symulacji modeli złóż
Doświadczenie w interpretacji testów hydrodynamicznych
Otwartość na nowe doświadczenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
Możliwość rozwoju zawodowego
Kariera w stabilnej, międzynarodowej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Narzędzia pracy

Region: Warszawa

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska) na adres : poland@chronosconsulting.com

dodane przez Chronos Consulting