Monter rurociągów i kotłów

Region: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Prace monterskie przy remoncie kotła energetycznego maszynowni i parowników; ; Wymagane umiejętności: znajomość rysunku izometrycznego; Inne wymagania: Wymagania: doświadczenie 2 lata umiejetnośc czytania rysunku izometrycznego, znajomość języków ukraińskiego i rosyjskiego w st. biegłym. Kont tel 795 151 503 lub 58 324 22 11;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 20.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 2 lat
Języki: rosyjski (fluent); ukraiński (fluent);

Termin składania podań: 2012-12-26 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2013-01-15 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 2
Krajowy nr ref.: 22610@StPr/12/4953

KONTAKT
Firma: Semi hr sp. z o.o.
Adres: Dmowskiego 14/4, 80264 Gdańsk
Telefon: 795 161 503
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Wymagania: doświadczenie 2 lata umiejetnośc czytania rysunku izometrycznego, znajomość języków ukraińskiego i rosyjskiego w st. biegłym. Kont tel 795 151 503 lub 58 324 22 11; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: SEMI HR Gdańsk

źródło: EURES