Grafik komputerowy

Region: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: tworzenie ofert graficznych, obsł. strony internetowej, tworzenie materiałów promocyjnych; ; Wymagane umiejętności: znajomość programów graficznych; doświadczenie zawodowe; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,200.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2013-01-13 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2013-01-01 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 32080@StPr/12/1192

KONTAKT
Firma: "gt corp" sp. z o.o.
Adres: Kołobrzeg , 78100 Kołobrzeg
Telefon: -
E-mail: paulina.hubert@gt-corp.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: cv,lm; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Hubert Paulina

źródło: EURES