Dziennikarz

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: pisanie artykułów do gazety; ; Wymagane umiejętności: brak wymagań; brak wymagań; Typ wykształcenia: humanistyczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: godzinowy
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2013-04-30 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-12-13 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24090@StPr/12/1007

KONTAKT
Firma: Zakład usług projektowych lechosław dorobisz
Adres: Kościuszki 113, 42300 Myszków
Telefon: 660537572
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: kon. tel. 34 3134967, 660537572; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Dorobisz Lechosław

źródło: EURES