Elektromonter instalacji elektrycznych

Region: podkarpackie

;Zakres obowiązków: MONTAŻ INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH; ; Wymagane umiejętności: SEP DO 1 KV; Typ wykształcenia: elektryczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA STAŁA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,800.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2012-12-21 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-12-07 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 18030@StPr/12/1890

KONTAKT
Firma: Firma produkcyjno-handlowa "art-progres" grzegorz wielopolski; art
Adres: Ocieka 87D, 39104 Ocieka
Telefon: 0
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: KONTAKT TELEFONICZNY 17 586 41 27; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: MADUZIA KINGA

źródło: EURES