Księgowy

Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków: prowadzenie księgowości i rozliczeń z ZUS małych i średnich przedsiębiorstw; ; Wymagane umiejętności: znaj. zagadnień zw. z księgowaniem; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 1 roku

Termin składania podań: 2013-02-10 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-12-10 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 02130@StPr/12/0461

KONTAKT
Firma: Biuro rachunkowe s.c. iwona i bogdan kaliciak
Adres: Wszewilki 101, 56300 Wszewilki
Telefon: 606-413-040
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: -; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Kaliciak Iwona

źródło: EURES