Elektryk

Region: lubelskie

Zakres obowiązków: bieżące naprawy instalacji elektrycznej, maszyn i urządzeń; Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe elektryczne lub elektromechaniczne, uprawnienia SEP 1kV, staż pracy mile widziany;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,600.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

Termin składania podań: 2012-12-31 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-12-01 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 06110@StPr/12/1087

KONTAKT
Firma: Przedsiębiorstwo produkcyjno handlowe agro-top sp. z o.o
Adres: T. Kościuszki 15, 08112 Wiśniew
Telefon: 257981594 w106
E-mail: r.szczesniak@agro-top.com.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Renata Szczęśniak

źródło: EURES