Akompaniator chóru

Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Praca z artystami zespołu chóru podczas prób o przestawień, praca na 4/5 etatu, przerywany czas pracy-do indywidualnego uzgodnienia; oferta dostępna w sali C; Inne wymagania: wyksztalcenie wyższe muzyczne-pianista, może być osoba bez stażu pracy, wysokie umiejętności pianistyczne, biegłe czytanie z nut, dyspozycyjność, zatrudnienie po wcześniejszym zdaniu przesluchania; Typ wykształcenia: inne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,900.00
Wynagr. maksymalne: 1,900.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe

Termin składania podań: 2012-12-13 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-12-14 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 02640@StPr/12/4536

KONTAKT
Firma: Opera wrocławska
Adres: Świdnicka 35, 50066 Wrocław
Telefon: (071) 37-08-814
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: .; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Lis-Galasińska Grażyna

źródło: EURES