Inspektor budowlany do spraw inwestycji

Region: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: całkowite prowadzenie inwestycji budowalnych; ; Wymagane umiejętności: Uprawnienia budowlane; Typ wykształcenia: budowlane

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA STAŁA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 3,100.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2012-12-22 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2013-01-01 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 32100@StPr/12/0849

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu, Klocek Dorota telefon: 85 7461788 Spokojna 22, 74300 Myślibórz
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: św. pracy, dyplom ukonczenia stuidow wyższych w kierunku budowlanym; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES