Pracownik działu technicznego

Region: lubelskie

Zakres obowiązków: wykonywanie rysunków technicznych, sporządzanie kosztorysów, przygotowywanie i organizowanie budowy obiektów oraz pozyskiwanie środków finansowych i dotacji inwestycyjnych, ewidencja wykonanych remontów środków transportu i obiektów budowlanych; ; Wymagane umiejętności: dozór eksploatacji urządzeń instalacji i sieci; świadectwo kwalifikacyjne D do 1kV; Inne wymagania: wykształcenie wyższe - budownictwo, uprawnienia dozór eksploatacji urządzeń instalacji i sieci, świadectwo kwalifikacyjne do 1kV, mile widziane doświadczenie zawodowe; Typ wykształcenia: budowlane

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie wyższe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2012-12-22 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-11-23 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 06110@StPr/12/1055

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie, Rola Agnieszka telefon: 257985037 Piłsudskiego 14, 21400 Łuków
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES