Lektor języka angielskiego

Region: lubelskie

Zakres obowiązków: nauczanie języka angielskiego w przedszkolu; Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, mile widziani studenci filologii angielskiej lub pedagogiki z certyfikatem z języka angielskiego, biegła znajomość języka angielskiego;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Języki: angielski (fluent);

Termin składania podań: 2012-12-20 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-11-22 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 06110@StPr/12/1047

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie, Chacińska Marzena telefon: 257985037 w. 107 Piłsudskiego 14, 21400 Łuków
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski

źródło: EURES