Księgowy spółdzielni socjalnej

Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków: prowadzenie księgowości oddziału mikro-spóldzielni socjalnej. Miejsce wykonywania pracy: powiat m. Leszna - właściwy dla miejsca zamieszkania kandydata. Więcej na stronie: www.sskoalicja.eu; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA STAŁA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 3,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Języki: angielski (notions);

Termin składania podań: 2012-11-30 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-12-01 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 30630@StPr/12/1125

KONTAKT
Firma: Spółdzielnia socjalna koalicja
Adres: Tomasza Zana 8, 04313 Warszawa
Telefon: -
E-mail: pupdekret@sskoalicja.eu
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Schiller Monika

źródło: EURES