Data ważności ogłoszenia: 2012-10-30 17:00

Redaktor sportowy

Wincomparator jest jednym z europejskich liderów wśród portali o tematyce sportowej. Jesteśmy obecni na mędzynarodowej scenie informacji, a nasza strona prowadzona jest w kilku językach (angielskim, hiszpańskim, niemickim, polskim, francuskim, duńskim i greckim).

Opis stanowiska:
- redagowanie tekstów, informacji sportowych
- budowanie wizerunku firmy w Internecie
- pozycjonowanie portalu w wyszukiwarkach internetowych
Oczekujemy:
- zainteresowania sportem, w szczególności piłką nożną
- umiejętności redagowania tekstów i artykułów
- umiejętności planowania oraz organizowania swojej pracy
- dokładności i stranności
Oferujemy:
- 6 miesięczną współpracę z możliwością przedłużenia
- nabycie cennego doświadczenia umożliwiającego rozwój kariery zawodowej,
- elastyczny czas pracy i podejście zadaniowe oraz możliwość dopasowania pracy do pozostałych zajęć i obowiązków,
- praca w domu przez Internet za pomocą komunikatora skype
- interesująca płaca 800 zł na miesiąc - w przybliżeniu 10 godzin tygodniowo

Jeżeli jesteś studentem pasjonującym się sportem, i chcesz sprawdzić się w roli dziennikarza oraz zdobyć wiedzę w dziedzinie marketingu internetowego dołącz do naszej ekipy. Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na adres job[małpa]wincomparator.com umieszczając w temacie 'Staż PL'. W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)'.

dodane przez wincomp