Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Praca przy zbiorach

Kraj: Holandia

Teamwork specjalizuje się w rozliczaniu podatku dochodowego za pracę wykonaną w Holandii oraz w pośrednictwie pracy. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi, a elementem naszej filozofii jest zaufanie w kontaktach z klientami i pracownikami.

OPIS STANOWISKA PRACY: zbiór, krojenie, pakowanie pieczarek

WYMAGANIA:

REKRUTACJA SEGMENTOWA, SKIEROWANA DO KOBIET:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (zbiór pieczarek)
- dokładność i precyzyjność w wykonywaniu obowiązków
- minimalny pobyt 8-10 tygodni
- dyspozycyjność, chęć do pracy

FIRMA OFERUJE:

- interesującą pracę w holenderskiej firmie
- wynagrodzenie 7,60 euro brutto/godz.
- zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę odpłatne 47,50 euro/tydz.
- ubezpieczenie 16,80 euro/tydz.
- czas pracy 40-45 godz./tyg.
- pomoc i wsparcie w miejscu pobytu
- pomoc w przygotowaniach do podróży
- pomoc pracodawcy w uregulowaniu formalności związanych z pracą i pobytem w Holandii
- pomoc w zorganizowaniu transportu do i z pracy

m.czyczylo@teamwork.com.pl

Aplikacje w języku polskim i angielskim prosimy kierować na adres: m.czyczylo@teamwork.com.pl

źródło: www.pracuj.pl