Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Operator koparki - Norymberga, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 16.03.2023
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie
Pracodawca: KUE PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/23/0562

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Norymberga, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa koparki pod media, gaz, pod kostkę brukową, praca w mieście Norymberga, pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.03.2023
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator koparki
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kategorii B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane doświadczenie w obsłudze koparki, prawo jazdy kat. C i kat. B

NIP: 6922530057
REGON: 52170330400000
Adres: 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 506-982-700
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon