Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Oczyszczacz konstrukcji stalowych - Franfurkt, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 16.03.2023
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: INTERKORR - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: : StPr/23/1855

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Franfurkt, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Czyszczenie konstrukcji stalowych.

Praca na terenie Niemiec.

Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.03.2023
Data zakończenia: 14.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 57,5 PLN
Opis wynagrodzenia: 57,50 zł/h
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: oczyszczacz konstrukcji stalowych
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Oczyszczacz konstrukcji stalowych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • chęci do pracy

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • Uprawnienia wózek widłowy
  • PRAWO JAZDY KAT. B

NIP: 6781032729
REGON: 350923771
Krótki opis działalności gospodarczej: Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych
Adres www: www.interkorr.com
Adres: 31-983 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Wysocka
Nr telefonu: 506 285 696
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon