Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Szef kuchni - Dania

Kraj: Dania

Data dodania: 15.03.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: Hotel Ry ApS
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 5782637

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Kyhnsvej 2, 8680 Ry, Dania Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Poszukujemy Szefa Kuchni, dla którego jakość będzie tak samo ważna, jak dla nas. Hotel oferuje kuchnię francuską, angielską, a także kuchnię inspirowaną Włochami, jednak nowe pomysły są zawsze mile widziane! Pracujemy w zespole, więc atmosfera wśród Twoich współpracowników powinna być dobra, to dla nas bardzo ważne!
Będziesz częścią zespołu, który czerpie radość z pracy i w którym każdy pomaga sobie nawzajem, nadal koncentrujące się na jakości.
Jeśli Twoja kandydatura się sprawdzi, masz szanse kontynuować zatrudnienie na stanowisku kierownika kuchni.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 17.04.2023
Wynagrodzenie brutto: od 24 000 DKK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kucharz*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kucharz* (wymagany staż - lata: 2)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie branżowe, gastronomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata, dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, mile widziane wykształcenie gastronomiczne, pasja kucharska i kreatywność, umiejętność pracy w zespole.

Krótki opis działalności gospodarczej: Początkowo Hotel Ry funkcjonował jako pensjonat, a pierwszy budunek powstał w 1870 roku. Dziś, Hotel Ry to rodzinny biznes z 52 pokojami, 2 restauracjami, który oferuje wyroby z własnej wędliniarni, dania na wynos oraz zaplecze konferencyjno-bankietowe. Hotel jest usytuowany w centrum miasta i jednocześnie otoczony piękną duńską przyrodą.
Adres www: https://www.hotelry.dk
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: eures@wup-katowice.pl wpisując w temacie wiadomości SZEF KUCHNI - DANIA Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim. Mile widziane inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje w języku angielskim.
Sposób przekazania dokumentów: email