Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter instalacji sanitarnych , wentylacyjnych - Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 14.03.2023
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: INSTAL KRAKÓW SPÓŁKA AKCYJNA

Numer oferty: : StPr/23/1796

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: montaż instalacji sanitarnych i wentylacyjnych,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2023
Data zakończenia: 01.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 15 100 PLN
Opis wynagrodzenia: praca NIEMCY, ZAKWATEROWANIE,
WYNAGRODZENIE UZALEŻNIONE OD KWALIFIKACJI USTALANE W ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ Z PRACODAWCĄ
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: zawodowe

NIP: 6790085487
REGON: 350564042
Krótki opis działalności gospodarczej: przemysł budownictwo
Adres www: www.instalkrakow.pl
Adres: Konstantego Brandla 1, 30-732 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracodawca
Nr telefonu: 126522202,
E-mail: j.szczudlo@instalkrakow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail