Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Przewodnik w parku linowym - Åseda, Szwecja

Kraj: Szwecja

Data dodania: 08.03.2023
Dodane przez: Małopolska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Numer oferty: : 27235043

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Åseda, Szwecja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za grupę od 8 do 10 gości i asystującego przewodnika. Przekazywanie informacji o przyrodzie, środowisku (fauna, flora). Prowadzenie zajęć na torze linowym, ściance wspinaczkowej, oprowadzanie gości po jaskiniach, spacery w lasach, nadzorowanie i opieka nad gości w obozie. Podejmowanie codziennych obowiązków w obozie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2023
Data zakończenia: 30.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 90 do 150 SEK
Opis wynagrodzenia: (wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: przewodnik turystyczny terenowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
Uprawnienia:
  • Kurs pierwszej pomocy
  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć na świeżym powietrzu, wspinaczki, skautingu, sportu.
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

  • niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
  • holenderski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
Inne wymagania: Duża wiedza o naturze, pozytywne nastawienie, komunikatywność, duża sprawność fizyczna, brak lęku wysokości, duże poczucie odpowiedzialności i bezpieczeństwa, dobra organizacja własnej pracy, umiejętność pracy w zespole, duża chęć do pracy

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmująca się rozrywką turystyczną.
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Al. J.Słowackiego 44, 30-018 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Borek
Nr telefonu: +18 441-35-87 wew.38
E-mail: k.borek@ohp.pl
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem (uprawiając sport lub aktywność) i list motywacyjny w języku angielskim.
Przynajmniej jedne referencje.
Sposób przekazania dokumentów: Email do doradcy EURES w tytule proszę wpisać "Przewodnik w parku linowym"