Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter konstrukcji stalowych skręcanych (bez spawania). - Paryż, Francja

Kraj: Francja

Data dodania: 13.03.2023
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: JAN STOCHLIŃSKI BLUE POINT POLAND
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/23/1778

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Paryż, Francja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Monter konstrukcji stalowych skręcanych (bez spawania). Przyuczenie do zawodu.
Praca na terenie UE, głównie we Francji.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 03.04.2023
Wynagrodzenie brutto: od 9 835,98 PLN
Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: 8.00 - 17.00. Wynagrodzenie ok. 10.000 zł. za miesiąc.
Praca min. 48 godzin tygodniowo.
Praca na terenie całej Francji.
Zawód: monter konstrukcji stalowych
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Monter konstrukcji stalowych
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • precyzyjność
  • gotowość do pracy w delegacji
  • niekaralność

NIP: 9441320129
REGON: 120303331
Krótki opis działalności gospodarczej: Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
Adres www: www.bluepoint.pl
Adres: 30-124 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ryszard Studziżba
Nr telefonu: 12 638 60 15
E-mail: biuro@bluepoint.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail