Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kucharz - Gällnöby, Szwecja

Kraj: Szwecja

Data dodania: 08.03.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: STF Vandrarhem Gällnö
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 27250713

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Gällnöby, Szwecja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Poszukujemy trzech pełnoetatowych szefów kuchni, którzy dołączą do naszego zespołu w Gällnö na Archipelagu Sztokholmskim na lato 2023 r. Nasza letnia firma działa od ponad 10 lat i obsługuje kilkaset gości dziennie. Specjalizujemy się w kuchni w dużej mierze opartej na warzywach, z zimną kuchnią do sałatek, serów, wędlin oraz grillem węglowym w ogrodzie do przygotowywania mięsa, warzyw i okazjonalnie ryb. Stawiamy na wysoką jakość produktów i proste metody gotowania.

Praca u nas toczy się w szybkim tempie, dni są długie, ale atmosfera jest przyjazna i przyjemna. Istotne jest, abyś był w stanie szybko dostosować się do naszych obecnych procedur, metod pracy i przepisów. Kładziemy duży nacisk na pracę zespołową i wzajemny szacunek, dlatego cenimy sobie cierpliwość i chęć przekazywania swojej wiedzy młodszym członkom personelu, z których wielu dopiero zaczyna swoją pierwszą pracę.

Oprócz solidnego doświadczenia w pracy ze świeżymi warzywami i wysokiej jakości mięsem ważne jest, abyś lubił mieszkać i spotykać się z podobnie myślącymi ludźmi. Większość naszego zespołu ma 20-35 lat i mieszka i pracuje razem przez całe lato. Zapewniamy zakwaterowanie, pełne wyżywienie i ciekawe zajęcia dla personelu. Jeśli jesteś wykwalifikowanym szefem kuchni z zamiłowaniem do prostych, wysokiej jakości potraw, zachęcamy do aplikowania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.05.2023
Data zakończenia: 01.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 125 SEK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kucharz*

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kucharz* (wymagany staż - lata: 2)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Chcielibyśmy, abyś miał kilkuletnie doświadczenie w pracy w kuchni, barze lub serwisie stołowym lub alternatywnie odpowiednie wykształcenie. Dobra znajomość języka angielskiego jest niezbędna. Poszukujemy osoby do prowadzenia kuchni, stania przy drzwiach, grillowania na naszym grillu węglowym, przygotowania kuchni, barmanów i zastawy stołowej.

Krótki opis działalności gospodarczej: Gällnö znajduje się w środku Archipelagu poza Värmdölandet, około 90 minut łodzią od centrum Sztokholmu.
Od ponad 10 lat prowadzimy hostel w Gällnö. W lipcu zatrudniamy około 25 pracowników przy obsłudze baru, kawiarni, kuchni, sklepu i hostelu. W ciągu tych dziesięciu lat mieliśmy pracowników z całego świata.
Restauracja ma kilkaset gości latem.
Adres: CV w j. angielskim na adres pracodawcy jobba@gallno.se oraz do wiadomości doradcy EURES z dopiskiem "kucharz Gallno" Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV w j. angielskim na adres pracodawcy jobba@gallno.se oraz do wiadomości doradcy EURES z dopiskiem "kucharz Gallno"
Sposób przekazania dokumentów: CV w j. angielskim na adres pracodawcy jobba@gallno.se oraz do wiadomości doradcy EURES z dopiskiem "kucharz Gallno"