Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Spawacz mig, mag, tig ( met. 135,136,141) holandia - Holandia

Kraj: Holandia

Data dodania: 07.03.2023
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: ENPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: : StPr/23/1616

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Holandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych metodą MAG spawacz łukowy w osłonie gazów ochronnych metodą MAG.

spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych metodą MIG spawacz łukowy w osłonie gazów ochronnych metodą MIG.

spawanie elektrodą nietopliwą w osłonie argonu metodą TIG spawacz łukowy elektrodą wolframową w osłonie gazów ochronnych metodą TIG .
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2023
Data zakończenia: 01.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 100 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane w rozmowie kwalifikacyjnej z pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: spawacz
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Spawacz (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Uprawnienia do spawania metodą TIG
  • Uprawnienia do spawania metodą MAG
  • Uprawnienia do spawania metodą MIG

NIP: 1070002559
REGON: 14016339200000
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
Nr KRAZ: 4674
Adres www: www.enpa.pl
Adres: 31-161 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracodawca
Nr telefonu: 501241890
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty:
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: 501241890