Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechanik samochodowy - Namsos, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 03.03.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Namdal Bilskade AS
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, mechaniczne, kierunek: mechanik pojazdów samochodowych osobowych
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 2235212

Miejsce pracy: Bjørumsbrekka 13, 7800 Namsos, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Naprawa i serwisowanie nadwozi pojazdów (uszkodzenia różnego stopnia), diagnozowanie, przygotowanie powierzchni do malowania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 07.03.2023
Wynagrodzenie brutto: od 450 000 NOK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką roczną
Zawód: mechanik samochodów osobowych
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • zasadnicze branżowe, mechaniczne, kierunek: mechanik pojazdów samochodowych osobowych
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • chęć podnioszenia kwalifikacji
  • bardzo wysoka kultura osobista

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane bieżące doświadczenie w pracy w zawodzie jako mechanik samochodowy – naprawa uszkodzonych samochodów, malowanie pojazdów. Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, punktualność, doskonała organizacja, dokładność i precyzja, umiejętność znajdowania praktycznych rozwiązań, orientacja na klienta, umiejętność pracy w sytuacjach stresowych

Krótki opis działalności gospodarczej: Nowoczesny warsztat blacharsko-lakierniczy.
Adres www: www.namdalbilskade.no
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku,
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV z opisem doświadczenia
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Norwegia – Mechanik samochodowy