Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierowca autobusu - Oslo, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 01.03.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Nobina AS
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: kierowca
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 2284961

Miejsce pracy: Schweigaards gt. , 0185 Oslo, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przewóz pasażerów autobusem.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 18.05.2023
Data zakończenia: 03.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 230,29 NOK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kierowca autobusu

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe, kierunek: kierowca
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bez nałogów

Wymagania pożądane

  • norweski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w pracy jako kierowca autobusu w ruchu miejskim - min. 2 lata, w obsłudze tachografu cyfrowego, kod YSK – 95, mile widziane doświadczenie w pracy w Skandynawii/zwłaszcza w Norwegii. Wymagane prawo jazdy kat. D z CAP, zorientowanie na klienta, doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta, punktualność, dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy, odpowiedzialność, rzetelność, zaświadczenie o niekaralności i świadectwo zdrowia (wybrani kandydaci). Własny samochód (pracodawca może pomóc w wynajmie samochodu).

Krótki opis działalności gospodarczej: Największy operator transportu publicznego w Skandynawii, zatrudniający 13 000 pracowników z czterech krajów.
Adres www: www.nobina.no
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Doradca EURES: WUP Białystok, tel. 85 74 97 235
Vessi Ostreva, tel. +47 97 00 30 89
Vesselina.ostreva@nobina.com
www.nobina.no
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: krótkie CV + list motywacyjny

Wybrani kandydaci – w celu potwierdzenie kwalifikacji zawodowych - będą poproszenie o przesłanie kopii prawa jazdy i świadectwa kwalifikacji kierowcy zawodowego.
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Norwegia – kierowca autobusu Nobina AS