Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pomoc kuchenna - NH Schiermonnikoog, Holandia

Kraj: Holandia

Data dodania: 24.02.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Strandhotel Om de Noord
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : WBS676523

Miejsce pracy: Badweg 117, 9166 NH Schiermonnikoog, Holandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pomoc w kuchni.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 28.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 1 900 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomoc kuchenna
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bez nałogów

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane w pracy w kuchni – minimum 1 rok.
Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej, pozytywne nastawienie i wysoka motywacja do pracy, elastyczność, umiejętność szybkiego uczenia się, dokładność w wykonywaniu pracy. Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, punktualność, zorganizowanie. Zdolność do pracy pod presją czasu, umiejętność rozwiązywania problemów, doskonałe zdolności komunikacyjne. Fachowa wiedza, przestrzeganie instrukcji i procedur panujących w hotelu, efektywne wykorzystywanie zasobów produktów i materiałów.

Krótki opis działalności gospodarczej: Branża hotelarsko-gastronomiczna
Adres www: https://www.hotelomdenoord.nl/
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: WUP w Białymstoku
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Holandia – Pomoc kuchenna