Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierowca cysterny - Lierskogen, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 21.02.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: UTENGEN TRANSPORT AS
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: kierowca C+E
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 2251127

Miejsce pracy: Gjellebekkstubben 29, 3420 Lierskogen, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przewóz paliwa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 24.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 40 000 NOK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali kierowcy samochodów ciężarowych
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: kierowca C+E
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bez nałogów

Wymagania pożądane

  • norweski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wieloletnie doświadczenie w pracy jako kierowca C+E/przewóz paliw. Wymagane prawo jazdy kat. C+E, ważne uprawnienia ADR do przewozu paliwa, kod 95, certyfikat CPC. Umiejętność prowadzenia pojazdu w trudnych warunkach klimatycznych, łącznie z sezonem zimowym. Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, pozytywne nastawienie do pracy, dobre zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole, punktualność, zorganizowanie. Dobra orientacja w terenie. Znajomość przepisów BHP i zasad bezpieczeństwa w ruch drogowym.
Więcej informacji na temat zasad i warunków jazdy ciężkich pojazdów w Norwegii można znaleźć w Przewodniku dla kierowców ciężarówek wydanym przez norweską administrację dróg publicznych

Krótki opis działalności gospodarczej: Wiodąca firma transportowa założona w 1924 r. – zatrudnia 80 pracowników, dysponuje 50 samochodami.
Adres www: https://www.utengen.no
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Gro Martinsen, tel. +47 98628606, e-mail gro@utengen.no Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV + certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Norwegia – kierowca cysterny

WUP w Białymstoku,
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok

Komentarze
Ostatnie:
7.03.2023 10:26
Dodał(a): ~Krzychu
Widzę że i poza granicami naszego kraju też można trafić na firmę która obiecuje tylko na kwicie. Szukam pracy jako kierowca i myślałem o Norwegii no ale trzeba szukać dalej.
3.03.2023 8:39
Dodał(a): ~kakao
Bardzo trafny komentarz i adekwatny ze stanem rzeczywistym
28.02.2023 19:30
Dodał(a): ~sjåfør fra Oslo
Pracowałem w tej firmie jako kierowca cysterny. To, co tutaj jest napisane, mija się z prawdą. Po pierwsze to jest praca systemowa 2/1. Te 37,5 godziny tygodniowo to jest tylko na papierze. W rzeczywistości jest całkiem inaczej. Pracuje się w niedzielę i święta. Jak chcesz urlop, to sobie trzeba znaleźć zastępstwo. Jak nie to, nie ma urlopu. Pensja 40000 tysięcy brutto - 34% podatku zostaje 26400 NOK. W Norwegii za takie pieniądze nikt z ADR-ami nie chce jeździć, dlatego szukają pracowników poza granicami swojego kraju. Kierowcy w tej firmie zwalniają się nagminnie.