Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik produkcyjny - przetwórstwo łososi - Kverva, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 17.02.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: SalMar AS
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 2244563

Miejsce pracy: Industriveien 51, 7266 Kverva, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie różnych zadań związanych z przetwórstwem łososi na określonych stanowiskach produkcyjnych, zgodnie z instrukcją pracy –
odbiór i przetwarzanie łososia, w tym ręczne krojenie, pakowanie, przygotowywanie, sortowanie, itp.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 16.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 207,78 NOK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali masarze, robotnicy w przetwórstwie ryb i pokrewni
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • doskonała organizacja pracy

Wymagania pożądane

  • norweski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w przetwórstwie łososi lub żywności - preferowane. Zapewnione przeszkolenie. Wysoka motywacja do pracy, punktualność, zorganizowanie, umiejętność pracy w grupie oraz pod presją czasu, elastyczność, gotowość do intensywnej pracy i wysokiego tempa, zwłaszcza w sezonie, dobra kondycja fizyczna.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma jest jedym z największych i najbardziej wydajnych producentów łososia hodowlanego na świecie.
Adres www: https://www.salmar.no/en/
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku,
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Norwegia – PRACOWNIK PRODUKCYJNY – PRZETWÓRSTWO ŁOSOSI