Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Operator wycinarki plazmowej - praca na produkcji - Dunleer, Irlandia

Kraj: Irlandia

Data dodania: 16.02.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Suretank Ltd
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, techniczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 2266816

Miejsce pracy: Ardee Rd, Ravel, Co. Louth, Dunleer, Irlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Ustawianie, regulacja i obsługa maszyny plazmowej do cięcia surowców - blach stalowych, konstrukcyjnych, różnych metali, itp. zgodnie z przeznaczeniem. Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 20.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 30 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką roczną
Zawód: operator maszyn do produkcji wyrobów z metalu
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe, techniczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • chęć podnioszenia kwalifikacji

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w spawaniu, cięciu i wytwarzaniu produktów z metalu przy użyciu obrabiarek CNC i innych urządzeń. Wiedza i doświadczenie w zakresie metod i technik wytwarzania. Umiejętność czytania oraz rozumienia rysunku technicznego i montażowego. Umiejętność wykonywania i odczytywania pomiarów, w celu zaplanowania układu i procedur różnych typów projektów. Zdolność oceny procesu produkcji oraz wykonywanych działań. Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, wysoka motywacja do pracy, umiejętność pracy w grupie, punktualność, zorganizowanie, umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków i szybkiego uczenia się nowych czynności. Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym zasad bezpiecznego posługiwania się palnikami do cięcia, przecinarkami plazmowymi i urządzeniami do szlifowania, utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Zdolność do identyfikowania i rozwiązywania problemów w szybko zmieniającym się środowisku.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma branży inżynieryjnej posiadająca doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu certyfikowanych produktów oraz świadcząca usługi z zakresu inżynierii; stosuje nowoczesne rozwiązania technologiczne.
Adres www: https://www.suretank.com/
Adres: Do wiadomości:
email: – beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl w tytule emaila proszę wpisać - Operator wycinarki plazmowej - Irlandia
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: aplikacja online https://jobsireland.ie/en-US/job-Details?id=2266816
Sposób przekazania dokumentów: Kandydaci proszeni są o wypełnienie aplikacji online oraz przesłanie informacji do doradcy EURES z WUP