Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Brygadzista - roboty ziemne, telekomunikacja światłowody - Niemcy rejon Baden-Württemberg (budowa linii światłowodowych), Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 07.02.2023
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: LSTE ŁUKASZ STĘCHŁY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, wyższe (w tym licencjat), techniczne

Numer oferty: : StPr/23/0174

Miejsce pracy: Niemcy rejon Baden-Württemberg (budowa linii światłowodowych), Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Planowanie, organizacja i kierowanie pracami, utrzymywanie tempa prac zgodnie z wyznaczonymi terminami, odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP na budowie. Nadzór i koordynacja pracy podwykonawców. Zarządzanie pracą pracowników, sprawdzianie i dokumentowanie jakości prac na podstawie wykonywanych zdjęć powykonawczych. Wspieranie kierownictwa w rozliczeniach
Pracodawca ponosi koszty: przejazdu z PL do DE, zakwaterowania (pokoje 2-osobowe z aneksem kuchennym oraz łazienką + darmowe WiFi i TV)
Region prac : Niemcy (rejon Badenia-Wirtembergia)
Zakres prac : budowa linii światłowodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 07.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 12 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik małego przedsiębiorstwa budowlanego
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Operator koparkoładowarki
  • zdolności organizacyjne

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie branżowe, techniczne
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • Prawo jazdy kat. C

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, uprawnienia do obsługi koparki, prawo jazdy kat. B, prawo jazdy kat. C - mile widziane, Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty lub kierownika budowy przy zakresie prac związanych z robotami ziemnymi (mile widziane doświadczenie przy budowie linii światłowodowych), samodzielność w organizacji pracy i prowadzenia zespołu 4-osobowego, pewność siebie i profesjonalizm, mile widziana umiejętność komunikacji na poziomie podstawowym w języku niemieckim (nie jest to wymóg konieczny, na miejscu będzie kierownik, który komunikuje sie w języku polskim i niemieckim)

NIP: 6462765651
REGON: 383615680
Adres: Pokoju 92/5, 43-143 Lędziny, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Stęchły Łukasz
Nr telefonu: 733300576
E-mail: lukaszstechly@interia.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu rozmowy