Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Menadżer operacyjny hotelu - Storforshei, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 27.01.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Krokstrand Fjellpark
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: związana z zawodem
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 2229933

Miejsce pracy: Saltfjellveien 1586, 8630 Storforshei, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zarządzanie bieżącymi sprawami i pracą w hotelu – w kuchni, kawiarni, recepcji, pomieszczeniach hotelowych. Zarzadzanie personelem (w sezonie letnim zarządzenie zespołem ok. 10-osobowym), dbałość o przestrzeganie przepisów BHP. Odpowiedzialność za sprzedaż, planowanie i organizację pracy pracowników. Współpraca z Menadżerem operacyjnym ds. działań. Opracowywaniu strategii biznesowych i atrakcyjnych koncepcji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 31.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: dyrektor operacyjny
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: związana z zawodem
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bardzo wysoka kultura osobista

Wymagania pożądane

  • norweski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie związane z turystyką i w sprzedaży, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (lider zespołu), mile widziane doświadczenie gastronomiczne. Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, elastyczność, punktualność, zorganizowanie, odpowiedzialność. Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej. Zdolność do pracy pod presją czasu, elastyczność, doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętności społeczne. Kreatywność i zwracanie uwagi na szczegóły, umiejętność pojmowania decyzji. Umiejętność planowania. Cechy lidera zespołu, umiejętność motywowania zespołu.

Krótki opis działalności gospodarczej: Obiekt hotelowo-gastronomiczny
Adres www: https://krokstrand.as/en/home/
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku,
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV z opisem wymaganego doświadczenia
Sposób przekazania dokumentów: na adres e-mail: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl -
w tytule e-maila proszę wpisać - Menadżer operacyjny hotelu