Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter izolacji termicznej - obmiarowiec (o,u) - Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 27.01.2023
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: IZOINSTALBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: : StPr/23/0215

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: monter izolacji termicznej - obmiarowiec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 53,54 PLN
Opis wynagrodzenia: 11,96 €/h
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: termoizoler
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie mile widziane kierunkowe, mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. B, mile widziana znajomość języka niemieckiego, praca na wysokości pow. 3m, brak przeciwskazań do pracy na wysokości pow. 3 m, dobry stan zdrowia. Praca na terenie Niemiec od pon. do sob. w godz.: 7:00-15:00. Wynagrodzenie: 11,96 €/h (ok. 53,54 zł/h brutto). Pracodawca zapewnia: ubranie robocze, środki ochrony osobistej, dojazd i zakwaterowanie. Kontakt: IZOINSTALBUD Sp. z o.o.; ul. Kazimierza Bartla 3, 33-100 Tarnów; wcześniejszy kontakt tel.: 885 986 101 lub 603 293 433, CV można przesyłać na adres e-mail: biuro@izoinstalbud.pl

NIP: 9930663018
REGON: 367250913
Adres: Kazimierza Bartla 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Stanisław Jędrzejczyk
Nr telefonu: 885 986 101, 603 293 433
E-mail: biuro@izoinstalbud.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt tel.