Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Specjalista ds. geowizualizacji - Bautzen, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 20.01.2023
Dodane przez: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Pracodawca: GIL GmbH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1192467189-S

Miejsce pracy: Alt-Rattwitz 1a, 02625 Bautzen, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - zarządzanie projektami w obszarze zbierania danych 3D, modelowania i BIM (Building Information Modeling), tworząc w ten sposób interfejs między planowaniem, geomatyką i klientami
- zbieranie danych 3D
- oprócz tworzenia planów pięter i przekrojów, do zadań należeć będzie również wizualizacja budynków i planów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 25.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier geodeta - geomatyka
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Wykształcenie: studia wyższe na kierunku geowizualizacja, geodezja, e-gospodarka przestrzenna, kartografia i geomatyka oraz pokrewne • Doświadczenie zawodowe: wymagane na podobnym stanowisku
• Znajomość języków: niemiecki - wyższy zaawansowany w mowie i w piśmie (B2)
• Wymagane prawo jazdy kat. B
• Dobra znajomość oprogramowania w zakresie projektowania w tym AutoCAD
• Własna inicjatywa, samodzielność, odpowiedzialność
• Zaangażowanie w kontaktach z klientami i urzędami
• Umiejętność pracy w zespole

Krótki opis działalności gospodarczej: Firmą inżynierska specjalizującą się w budownictwie lądowym i drogowym w Budziszynie i Dreźnie.
Adres: bewerbung@gil-gmbh.com Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: elektronicznie