Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Malarz - Hamburg, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 16.01.2023
Dodane przez: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Pracodawca: IMS Industrie-Montage-Service GmbH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, budowlane
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1192406056-S

Miejsce pracy: Poppenbütteler Bogen 44, 22399 Hamburg, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • Malowanie ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków
• Malowanie fasad
• Przygotowywanie powierzchni do malowania
• Szpachlowanie i nakładanie gładzi
• Renowacja pomieszczeń
• Bieżąca konserwacja
• Montaż płyt kartonowo-gipsowych
• Ogólne prace remontowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 16.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 13,8 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: malarz budowlany
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe, budowlane
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Wykształcenie: zawodowe – malarz (wymagane dokumenty potwierdzające kwalifikacje i doświadczenie zawodowe)
• Doświadczenie zawodowe: wymagane minimum 2 lata
• Znajomość języków: niemiecki – niższy średnio zaawansowany (A2)

Krótki opis działalności gospodarczej: IMS GmbH to niemiecka Firma/Agencja pracy tymczasowej z ponad 40 letnim doświadczeniem na rynku pracy zatrudniająca wykwalifikowany personel z Polski na terenie Niemiec
Sposób aplikowania: do agencji
Adres: rekrutacja@ims-zeitarbeit.eu
Łukasz Orlikowski
0049 157 8516 1991
IMS Industrie-Montage-Service GmbH
Poppenbütteler Bogen 44
22399 Hamburg
Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski, niemiecki
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: elektronicznie