Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik działu obsługi klienta - Ropice, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 15.12.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: Golf Brothers, s.r.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący, niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: : 26 544 800 781

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Ropice 142, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: realizacja zamówień z e-sklepu www.golfbrothers.de, komunikacja z klientami drogą mailową i telefoniczną w języku niemieckim, wprowadzanie produktów do serwisu, przetwarzanie ofert cenowych, przeszacowanie produktów, prace związane z przyjęciem towaru i wysyłką.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 02.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 35 000 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista sprzedaży internetowej
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość obsługi komputera, Internetu, precyzja, komunikatywność, reprezentatywność, zdolności negocjacyjne, chęć nauki i zdobywania doświadczenia biznesowego, umiejętność asertywnego rozwiązywania potencjalnych problemów, samodzielność

Krótki opis działalności gospodarczej: Golf Brothers, s.r.o. spółka zarejestrowana przez Sąd w Ostrawie w roku 2007. Firma świadczy usługi drogą elektroniczną poprzez sklepy internetowe Golf Brothers. Sprzedaż produktów w branży sportowej związanej z golfem m.in. Kije golfowe, Torby, Piłeczki, Wózki golfowe, Buty, Rękawiczki, Akcesoria, Odzież.
Adres www: www.golfprovsechny.cz/prace
Adres: prace@golfbrothers.cz Zobacz na mapie
Język aplikacji: czeski, niemiecki, angielski
Wymagane dokumenty: CV - (w temacie maila należy wpisać EURES: Pracovník/-ice zákaznického servisu s nj )
Sposób przekazania dokumentów: e-mail