Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Rzeźnik - Neubrandenburg, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 30.11.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Globus Handelshof St. Wendel GmbH & Co. KG

Numer oferty: : 10000-1191246827-S

Miejsce pracy: Mirabellenstr. 2, 17033 Neubrandenburg, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Przygotowywanie specjałów wędliniarskich i mięsnych
- Krojenie wołowiny, cielęciny, wieprzowiny i indyka
- wykladanie produktów na ladę;
- Doradztwo i obsługa klientów
- Przestrzeganie zasad higieny oraz BHP
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 19.01.2023
Data zakończenia: 31.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 219 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: rzeźnik-wędliniarz

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Doświadczenie branżowe będzie atutem ale nie jest obowiązkowe;
- Chęć i gotowść do pracy w przetwórstwie mięsnym
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - mile widziana, ale nie jest warunkiem koniecznym.
- Chęć nauki
- Przyjazne nastawienie, dokładność
- Umiejętność pracy w zespole, motywacja, elastyczność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Sieć supermarketów na terenie Niemiec.
Adres: Osoby zainteresowane proszone sa o wczesniejsze wyslanie CV na adres mailowy Pasewalk.EURES@arbeitsagentur.de

Agentur für Arbeit Pasewalk
Löcknitzer Str. 10
17309 Pasewalk
Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski, angielski
Wymagane dokumenty: CV - w języku angielski lub polskim
Sposób przekazania dokumentów: Mailowo lub pisemnie