Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Cieśla/stolarz budowlany - Oslo, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 30.11.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Alpha Entreprenør AS
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: stolarz-cieśla budowlany
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 2092341

Miejsce pracy: Olaf Helsets vei 5, 0694 Oslo, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie różnego rodzaju prac ciesielsko-budowalnych przy realizacji projektów budowlanych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 02.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 240 NOK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: stolarz budowlany
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: stolarz-cieśla budowlany
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bez nałogów

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane w pracy jako cieśla – min. 5 lat (udokumentowane) (dot. osób bez wyksztalcenia kierunkowego) – preferowane doświadczenie w pracy w Norwegii.
Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, punktualność, zorganizowanie, dokładność, samodzielność, umiejętność czytania rysunku technicznego, wysoka jakość i skuteczność wykonywanej pracy, umiejętność pracy w zespole, lojalność, prawo jazdy kat. B.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma realizująca projekty budowalne
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
post@alphaentreprenor.no tel. 0047 464 65 174
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV i referencje
Sposób przekazania dokumentów: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl – w tytule emaila proszę wpisać - Norwegia – Cieśla-stolarz budowlany_Alpha