Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kontroler jakości - Dresden, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 30.11.2022
Dodane przez: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy
Pracodawca: KAMA GmbH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1191929524-S

Miejsce pracy: Kurt-Beyer-Straße 4, 01237 Dresden, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - kontrola końcowa wyprodukowanych części na podstawie dokumentacji produkcyjnej
- kontrola towarów przychodzących (części i zespołów)
- tworzenie raportów błędów lub reklamacji
- sporządzanie protokołów badań i wstępnych raportów z badań próbek
- zarządzanie sprzętem testowym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 05.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 349 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kontroler jakości wyrobów przemysłowych
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Wykształcenie: ukończone szkolenie zawodowe w branży obróbki metali
• Doświadczenie zawodowe: wymagane
• Znajomość języków: niemiecki - komunikatywny (zalecany B1-B2); LUB angielski - komunikatywny (zalecany B1-B2)
• Znajomość korzystania z popularnych przyrządów pomiarowych w przemyśle metalowym, w tym przenośnych ramion pomiarowych 3D wraz z oprogramowaniem pomiarowym
• Umiejętność pracy pod presją czasu, elastyczność, zdolność do samodzielnej pracy, umiejętność pracy w zespole, rzetelność

Krótki opis działalności gospodarczej: KAMA GmbH z siedzibą w Dreźnie jest wiodącym producentem systemów dalszej obróbki i uszlachetniania przemysłu poligraficznego. W nowoczesnej, średniej wielkości firmie opracowywane są i produkowane wszechstronne maszyny do wykańczania i dziurkowania, a także maszyny do składania i klejenia, które sprzedawane są na całym świecie za pośrednictwem sieci sprzedaży pośredniej
Adres: KAMA GmbH
Agnieszka Deszcz
Kurt-Beyer-Straße 4
01237 Dresden
jobs@kama.info
Więcej informacji pod adresem: www.kama.info
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, referencje
Sposób przekazania dokumentów: elektronicznie