Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Specjalista medycyny pracy - Cottbus, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 24.11.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Lausitz Energie Bergbau AG
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Lekarz medycyny pracy
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1192071125-S

Miejsce pracy: Leagplatz 1, 03050 Cottbus, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- realizacja wszystkich zadań zgodnie z § 3 ASiG i GesBergV;
- regularne szkolenia zgodnie z § 2 ust. 3 ASiG ;
- współpraca z kierownictwem, z osobami odpowiedzialnymi, specjalistami ds. bezpieczeństwa pracy i innymi osobami odpowiedzialnymi za zadania zgodnie z § 9 i § 10 ASiG;
- udział w komisjach bezpieczeństwa pracy zgodnie z § 11 ASiG.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 24.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 90 000 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką roczną
Zawód: lekarz - specjalista medycyny pracy
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Lekarz medycyny pracy
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Lekarz - specjalista medycyny pracy (wymagany staż - lata: 2)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie jako specjalista medycyny pracy. Dwuletnie doświadczenie jako specjalista medycyny pracy lub inne podobne. Zaawansowany niemiecki na poziomie C1. Zaawansowana wiedza na temat medycyny pracy oraz bezpieczeństwa w pracy. Wysoka inicjatywa, poczucie bezpieczeństwa, umiejętność pracy w zespole.

Krótki opis działalności gospodarczej: Przedsiębiorstwo pełniące usługi górnicze.
Adres: Lausitz Energie Bergbau AG
Frau Brenner
Leagplatz 1
03050 Cottbus
tel. +49 355 28873596
E-mail: bewerbung@LEAG.de
Strona do aplikowania: https://career5.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareer?jobId=3681&company=leag
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: Przez stronę internetową pracodawcy.