Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Operator ustawiacz tokarek - Kopřivnice, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 24.11.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: TATRA TRUCKS a.s.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Znajomość języków: czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : 25 824 160 718

Miejsce pracy: Areál Tatry 1450/1, 74221 Kopřivnice, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa obrabiarek CNC w systemie sterowania FANUC, SINUMERIC i HEIDENHAIN lub regulacja obrabiarek CNC
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 23 640 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator maszyn do obróbki skrawaniem
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Operator maszyn do obróbki skrawaniem
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Znajomość języków:
  • czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Samodzielność, aktywne podejście, chęć nauki i rozwoju, gotowość do pracy na trzy zmiany, dobry stan zdrowia

Krótki opis działalności gospodarczej: Producent samochodów znany pod marką TATRA, należy do najstarszych fabryk samochodów osobowych i ciężarowych na świecie, działa nieprzerwanie od ponad 170 lat. Od marca 2013 roku firma TATRA TRUCKS należąca do czeskich udziałowców przeszła restrukturyzację. Koncern łącznie zatrudnia ponad 10 000 osób i generuje przychody w wysokości 27 mld CZK
Adres www: www.tatratrucks.com
Adres: Veronika Procházková
tel: 00420 556 493 171 - w dni powszednie od 8:00 do 15:00
email: veronika.prochazkova@tatra.cz
Zobacz na mapie
Język aplikacji: czeski, polski
Wymagane dokumenty: CV
(w temacie maila należy wpisać EURES: Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů )
Sposób przekazania dokumentów: email: veronika.prochazkova@tatra.cz