Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter urządzeń energetyki odnawialnej - Schuurstraat, Belgia

Kraj: Belgia

Data dodania: 16.11.2022
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe P&W Speed Trans Piotr Brzeziński
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: : StPr/22/0945

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: 9040 Schuurstraat 74, Belgia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w delegacji
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 21.11.2022
Data zakończenia: 13.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 do 19,7 PLN
Zawód: monter urządzeń energetyki odnawialnej
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca w delegacji - Belgia

NIP: 8891420497
REGON: 340287018
Adres: Włocławska 84, 88-230 Piotrków Kujawski, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Brzeziński
Nr telefonu: 783 494 449
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon