Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechatronik pojazdów samochodowych - Cottbus, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 15.11.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Frahnow GmbH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne, kierunek: Technik mechatronik

Numer oferty: : 10000-1191682962-S

Miejsce pracy: Limberger Str. 2, 03044 Cottbus, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich obowiązków należy:
- diagnozowanie oraz naprawa pojazdów samochodowych,
- tworzenie raportów oraz dokumentacji z napraw,
- instalowanie dodatkowego wyposażenia w pojazdach,
- przeprowadzanie konserwacji pojazdów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 15.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechatronik*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe, mechaniczne, kierunek: Technik mechatronik
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Mechatronik* (wymagany staż - lata: 1)
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie jako technik mechatronik. Doświadczenie zawodowe jako mechatronik. Język niemiecki na poziomie A1 (w firmie są zatrudnieni polskojęzyczni pracownicy). Prawo jazdy kategorii B. Podstawowa wiedza na temat elektryki samochodowej, konserwacji oraz naprawy pojazdów. Elastyczność ,rzetelność, umiejętność pracy w zespole, punktualność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Serwis zajmujący się naprawą oraz konserwacją maszyn o masie nieprzekraczającej 3,5 tony.
Adres: Frahnow GmbH
Herr Otto
Limberger Str. 2
03044 Cottbus
E-mail: oliver.otto@frahnow.com
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, pisemnie, osobiście.