Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownicy sezonowi przy zbiorze choinek - Sart, Belgia

Kraj: Belgia

Data dodania: 26.10.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: Pepinieres Poncin SA

Numer oferty: : 0016067

Miejsce pracy: 21, rue des planais, Sart, Belgia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pracownicy sezonowi przy zbiorach choinek: cięcie, zrywka, pakowanie, paletyzacja itp.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.11.2022
Data zakończenia: 30.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 200 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocniczy robotnik leśny

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • francuski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Dobrze byłoby gdyby kandydaci rozumieli i mówili po francusku.
• Byli zmotywowani i poważni.
• Lubili pracować na łonie natury.
• Byli w dobrej formie fizycznej.
• Posiadali prawo jazdy B.
• Możesz podjąć pracę w okresie - kilka dni w październiku, listopadzie i grudniu.
• Mieszkasz w pobliżu naszej firmy lub będziesz tam mieszkać w sezonie. Możemy zapewnić zakwaterowanie.
• Umiejętność kierowania ciągnikiem rolniczym jest atutem.

Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja choinek i młodych roślin do ponownego zalesienia lasu, zlokalizowana w Bertrix (w Belgii przy granicy z Francją)
Adres: Prześlij swoją aplikację wraz z CV, pełnymi danymi kontaktowymi i listem motywacyjnym w języku francuskim lub angielskim na adres e-mail didier@pepinieres-poncin.com oraz a.dolistowska@up.gov.pl lub zadzwoń do Didier Poncin w języku francuskim pod numer +3261533277 w godzinach od 8:00 do 18:00. Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski, francuski
Wymagane dokumenty: Prześlij swoją aplikację wraz z CV, pełnymi danymi kontaktowymi i listem motywacyjnym w języku francuskim lub angielskim na adres e-mail didier@pepinieres-poncin.com oraz a.dolistowska@up.gov.pl lub zadzwoń do Didier Poncin w języku francuskim pod numer +3261533277 w godzinach od 8:00 do 18:00.
Sposób przekazania dokumentów: Prześlij swoją aplikację wraz z CV, pełnymi danymi kontaktowymi i listem motywacyjnym w języku francuskim lub angielskim na adres e-mail didier@pepinieres-poncin.com oraz a.dolistowska@up.gov.pl lub zadzwoń do Didier Poncin w języku francuskim pod numer +3261533277 w godzinach od 8:00 do 18:00.