Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter wentylacji - Lierstranda, Norwegia

Kraj: Norwegia

Data dodania: 13.10.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Norsk Teknisk Installasjon AS
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: branża mechaniczna lub elektryczna, specjalizacja: mile widziany - monter wentylacji, preferowany certyfikat
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 2115120

Miejsce pracy: Sankt Hallvards Vei 3, 3414 Lierstranda, Norwegia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż kanałów wentylacyjnych wraz z akcesoriami takimi jak: syfony, zawory itp. w budynkach użyteczności publicznej oraz mieszkalnych. Montaż elementów, agregatów instalacyjnych, wentylatorów itp.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 17.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 250 NOK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie branżowe, kierunek: branża mechaniczna lub elektryczna, specjalizacja: mile widziany - monter wentylacji, preferowany certyfikat
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • chęć podnioszenia kwalifikacji

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Udokumentowane doświadczenie w pracy przy montażu urządzeń wentylacyjnych, praktyczne umiejętności i pożądana wiedza specjalistyczna w dziedzinie wentylacji.
Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej, pozytywne nastawienie i entuzjazm do pracy, uczciwość i solidność, umiejętność czytania i rozumienia planów, projektów i instalacji systemów wentylacyjnych, niezawodność, sumienność, efektywność w wykonywaniu pracy, systematyczność, elastyczność, zorientowanie na klienta i poszukiwania rozwiązań, znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kat. B.

Krótki opis działalności gospodarczej: Nowoczesny wykonawca techniczny w zakresie systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych pomieszczeń, automatyki oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych, sanitarnych, energetycznych, chłodniczych. Firma zatrudnia ponad 150 pracowników.
Adres www: www.nti.no
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Tel. 85 74 97 235
WUP w Białymstoku,
ul. Pogodna 22
15-354 Białystok

Jan-Marvin Næss
E-mail: jan.marvin@nti.no
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV i referencje
Sposób przekazania dokumentów: email: – beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl - w tytule emaila proszę wpisać - Monter wentylacji