Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik budowlany - Republika Ceska, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 12.10.2022
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: V&J Stavební, a.s.

Numer oferty: : 26 203 140 785

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Republika Ceska, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac budowlanych na budowach na terenie Republiki Czeskiej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 05.10.2022
Data zakończenia: 30.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 40 000 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w budownictwie drogowym, wodnym i pokrewni
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w budownictwie drogowym, wodnym i pokrewni (wymagany staż - lata: 2)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dobry stan zdrowia, mile widziane prawo jazdy kat B

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma realizująca prace budowlane, specjalizująca się w kamieniarstwie i robotach związanych z naprawą cieków i zbiorników wodnych wraz z ich konserwacją.
Adres: Janusz Gawlik (kontakt w języku polskim)
tel.: 00 420 604 665 322
email: jgawlik@seznam.cz
Jetenovice 48, 34101 Velký Bor
Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
(w temacie maila należy wpisać EURES: Stavební dělník)
Sposób przekazania dokumentów: email: jgawlik@seznam.cz